Garanti ve İade Koşulları


GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları:

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları:

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade etmek için info@basicandmore.com.tr e-posta adresine "iade talebi" konulu bir mail atabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri dilediğiniz kargo şirketi ile kendiniz ödeyerek gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. İade gönderilen paketlerin kargo ve taşıma ücreti şirketimiz tarafından ödemeye dahil değildir.

İadeniz bize ulaştığında e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim, mayo, bikini, çorap gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.

Geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir, işlem bitiminde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti basicandmore.com.tr tarafından karşılanmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


ÜRÜN İADE ADRESİ:

DETAY MATBAACILIK TEKSTİL SAN. TİC. LTD
Yeşilce Mah. Girne Cad. No:7/ 4. Levent / İstanbul

TESLİMAT BİLGİLERİ:

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresininDETAY MATBAACILIK TEKSTİL SAN. TİC. LTD'ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz UPS kargo tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.basicandmore.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.